KONST / Litografier / Färglitografi 15966300

nr 1596 6300

Gunnar Johansson

(1916-1996), Sverige

Komposition. Signerad, numrerad 29/275. Färglitografi. Bladets mått: 72x62 cm, yttermått inklusive ram: 80x70 cm

Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 februari 2024
kl 20:38:52

5/2 18:52:22 1      Vinnande bud

Gunnar Johansson

Läs mer om Gunnar Johansson